723 505 505  8:00 - 21:00

Ile kosztuje grawerowanie obrączek?

W salonach Classica grawer na obrączkach otrzymujecie w prezencie! Zdecydowana większość par młodych decyduje się na wykonanie graweru w swoich ślubnych obrączkach. Obrączki ślubne zawierające grawerunek, już na całe życie stają się symbolem wielkiej miłości. Każdego dnia przypominają o tym wyjątkowym dniu, dlatego wiele osób decyduje się na wygrawerowaną datę ślubu - to również sposób, aby upamiętnić ten specjalny jeden dzień.

Jaki grawer na obrączkach wybrać?

Pomysły na grawer.

Takie pytanie zadaje sobie wiele par. Pamiętajcie, że wszystko zależy od Waszego pomysłu. Decydując się na grawer na obrączkach wybieracie również stronę obrączki, na której będzie on umiejscowiony. Tutaj wszystko zależy od Was. Jeżeli zależy Wam, aby grawer na obrączkach był wyłącznie dla Was i chcecie zachować go w tajemnicy - najlepszym pomysłem będzie umieszczenie go wewnątrz obrączki. Wtedy na zewnętrznej stronie będziecie mogli umieścić np.brylanty, bądź cieszyć się wybranym kolorem złota. Grawer na obrączkach jaki zdecydujecie się wybrać, jest waszą decyzją. Fajnie, gdy jest on od serca, a w momencie gdy na niego zerknięcie będzie towarzyszyć Wam uśmiech i piękne wspomnienia. Poniżej przedstawiamy Wam najczęściej wybierane grawerowania.

Data ślubu

Pary młode bardzo często decydują się na grawer z datą ślubu w obrączce. Jeżeli jesteście tradycjonalistami, ten klasyczny grawer z pewnością wpadnie Wam w oko. Oczywiście jest to też świetny pomysł, aby dzięki wygrawerowanej dacie zatrzymać Wasz ślub marzeń w obrączkach.

Data ślubu + imiona/inicjały

Do daty ślubu możecie dołączyć grawerunek Waszych imion. Bardzo często towarzyszy im znak bądź symbol np. serduszko w postaci emoji. Tak! Classica daje wam możliwości grawerunku wybranych przez Was emotikon na obrączce.

Grawer na obrączkach z wyznaniem miłości

Przyszłe pary młode równie często wybierają napis opisujący ich wzajemną miłość. Nie ulega wątpliwości, że grawerowanie słów ze wspólnej piosenki lub ulubionego cytatu jest bardzo romantyczne, ale my mamy dla Was coś jeszcze bardziej indywidualnego!

Poznajcie personalizację CLASSICA

Sercem marki Classica jest personalizacja. Obrączki ślubne z personalizacją pozwalają do końca życia zatrzymać przy sobie cząstkę drugiej osoby, a to wszystko za sprawą stworzonego przez Was grawerunku.

Personalizacja obrączek CLASSICA:

Rytm bicia serca - Za pomocą naszej autorskiej aplikacji możemy wykonać grawer na obrączkach z rytmem bicia serca Waszej ukochanej osoby.

Słowa - Macie swoją ulubioną piosenkę? A może chcielibyście zatrzymać ważne słowa w Waszych obrączkach? Za pomocą aplikacji przeniesiemy zapis wypowiedzianych przez Was słów wewnątrz obrączki.

Dotyk - Odcisk linii papilarnych jako grawer w obrączce pozwala, aby dotyk drugiej osoby był zawsze blisko, nie ważne, w jakim miejscu się znajdujemy - cząstka drugiej osoby zawsze jest przy nas.

Pióro - Za pomocą pióra możecie pozostawić własnoręczne podpisy w swoich obrączkach. Zarówno sam etap pisania, jak również wykonany grawer niesie za sobą mnóstwo niezastąpionych emocji.

Poszczególne elementy personalizacji możecie ze sobą łączyć w wybrany przez Was sposób. Wszystko zależy od Waszej kreatywności. Tak personalny, indywidualny i wyjątkowy grawer pozostanie na Waszych obrączkach przez bardzo długie lata. Personalizacja w przeciwieństwie do graweru jest dodatkowo płatna. Na uwagę zasługuje również fakt, że takiego samego graweru nie spotkacie w żadnych innych obrączkach. Dlaczego? Ponieważ nie ma dwóch takich samych odcisków palca czy charakterów pisma. To właśnie sprawia, że personalizacja jest tak wyjątkowa i od serca.

Najczęściej zadawane pytania odnośnie grawerowania obrączek ślubnych - odpowiadamy:

Czy grawer jest gratis?

- Tak, grawer na obrączkach bądź pierścionkach Classica jest bezpłatny. Ile liter zmieści się w grawerze?- W grawerze liczba znaków jest dowolna, zależy jednak od rozmiaru tekstu. Im mniejszy, tym więcej liter się zmieści. Musimy od razu zdecydować się na grawerowanie obrączek? Czy grawer możemy wykonać dopiero za jakiś czas?- Jak najbardziej jest możliwość wykonania graweru dopiero po czasie, nie musicie decydować się na grawerowanie od razu.

Ile kosztuje grawer z emotikoną?

- Grawer z emotikoną jak i bez jest w tym przypadku bezpłatny.

Czy można wykonać grawerowanie na innej biżuterii niż pierścionek? Np. zawieszki lub medaliki?

- Oczywiście, wystarczy przynieść biżuterię do wybranego przez Was salonu Classica.