723 505 505 Pn.-Pt. 9:00 - 16:00

Classica to Polska marka i Polski producent

Poznaj historię marki CLASSICA

Poznaj historię CLASSICA - jedynej polskiej marki personalizowanych obrączek ślubnych i pierścionków zaręczynowych.
Dlaczego obrączki ślubne i pierścionki zaręczynowe CLASSICA są tak niezwykłe? Nasza marka formowała się krok po kroku w kreatywnym i ambitnym zespole osób, dla których stanowi priorytet ciągłego rozwoju. CLASSICA powstała w 2018 roku. Jej zalążki sięgają jednak aż 30 letniego doświadczenia. Idąc dalej w historię, możecie nas znać i kojarzyć pod nazwą Jubiler Niewęgłowski. Łukasz Niewęgłowski, Założyciel marki personalizowanych obrączek ślubnych i pierścionków zaręczynowych od lat poświęcał szczególną uwagę zarówno samym obrączkom ślubnym jak i wszystkim niezbędnym informacjom ich dotyczących. Postanowił więc wydzielić z sieci tradycyjnych salonów jubilerskich właśnie obrączki ślubne i stworzył pierwszy w Polsce concept personalizowanych obrączek ślubnych, którym towarzyszą nierozłącznie niepowtarzalne pierścionki zaręczynowe. Wkładając serce i ogromne doświadczenie w powstający nowy projekt, stworzył odrębną sieć salonów poświęconych tylko i wyłącznie najważniejszym symbolom miłości - obrączkom ślubnym i pierścionkom zaręczynowym. Teraz wraz ze swoim kreatywnym zespołem zaprasza Was do wirtualnego świata CLASSICA.  
CLASSICA jest polską marką, która jako jedyna daje możliwość stworzenia i wykonania osobistych obrączek ślubnych i pierścionków zaręczynowych według indywidualnego projektu. Wszystko dzieje się w akompaniamencie innowacyjnej aplikacji do projektowania obrączek ślubnych i pierścionków zaręczynowych od podstaw. Projektowanie z CLASSICA to jedyny w swoim rodzaju proces twórczy, gdzie przyszli nowożeńcy stają się artystami własnych obrączek, a są one najważniejszą pamiątką ich ślubu. CLASSICA to jedyne takie miejsce, gdzie każdy Kawaler nie tylko wybierze najpiękniejszy pierścionek zaręczynowy, ale i spersonalizuje go indywidualnie od serca, co podkreśli wyjątkowość nadchodzącej chwili. Tworzycie wzory, piszecie odręcznie, rysujecie, łączycie kolory złota, nadajecie fakturki, własne odciski palca, zapisy głosu ukochanej osoby lub bicie Jej serca. 
CLASSICA to niezwykła marka kojarzona z nowoczesnymi trendami, która wychodzi poza najśmielsze oczekiwania przyszłej Pary Młodej i Narzeczonych. 

picture

Zarezerwuj spotkanie w salonie lub online

Możesz obejrzeć, zapytać , zamówić, wybór należy do Ciebie

Wspólnie z konsultantem, wybierzcie idealne kształty obrączek, a na tablecie skonfigurujcie ich wygląd w czasie rzeczywistym.
Projektowanie z CLASSICA to jedyny w swoim rodzaju proces twórczy, gdzie stajecie się artystami własnych obrączek. A są one najważniejszą pamiątką Waszego ślubu. Twórzcie wzory, piszcie odręcznie, rysujcie, łączcie kolory złota, nadawajcie fakturki, własny odcisk palca, zapis głosu ukochanego lub bicie jego serca
Sprawdż dostępne terminy i zarezerwuj spotkanie

Zobacz jak pakujemy nasze obrączki

W CLASSICA dbamy o każdy detal.

Pięknie w środku, pięknie na zewnątrz. Gdy zamawiasz obrączki ślubne i pierścionki zaręczynowe CLASSICA pakujemy je pięknie i bezpiecznie. Produkty umieszczamy w specjalnych pudełeczkach estetycznie wykończonych miękkim wypełnieniem, które sprawia, że Wasze obrączki ślubne i pierścionki zaręczynowe wręcz śpią na miękkich poduszeczkach w oczekiwaniu na powitanie z Wami. Aby zagwarantować im bezpieczna podróż do Was umieszczamy je w specjalnych opakowaniach. W środku znajdują się Wasze wszystkie niezbędne dokumenty oraz pudełeczka z produktami umieszczone w ograniczającym ich ruch specjalnym otworze zabezpieczającym wyłożonym delikatnym papirusem. Tak, profesjonalnie umieszczone obrączki ślubne i pierścionki zaręczynowe zamykamy szczelnie w wysokiej jakości opakowaniu, wytrzymującym nawet ciężar stojącego na nim człowieka. Sprawdźcie sami:).