723 505 505 Pn.-Pt. 9:00 - 16:00

Gwarancja wieczysta

Obrączki i pierścionki CLASSICA objęte są wieczystą gwarancją, dlaczego?
Nasze dłonie pod wpływem upływającego czasu się zmieniają, stąd dożywotnia opieka nad obrączkami i pierścionkami to u nas standard.
Dla nas obrączki to nie tylko dwa złote krążki, ale najpiękniejszy symbol przysięgi małżeńskiej, który jako jedyny zostaje z Wami na co dzień. Warto, aby opieka nad nimi objęta była przez cały okres użytkowania, a nie tylko przez określony czas po ślubie.
Marzysz o obrączce z kamieniami, ale obawiasz się o późniejszą korektę rozmiaru?
Bez obawy, jesteśmy jedną z nielicznych firm w Europie, która podejmuje się korekty rozmiaru obrączek z diamentami. Już nie musisz iść na kompromis, aby nosić obrączkę o jakiej marzysz.
Obawiasz się o rysy i zadrapania na obrączce lub pierścionku?
Rysy i zadrapania to normalne ślady codziennego użytkowania. Jeżeli chcesz, aby biżuteria była nieskazitelna każdego dnia w Classica masz możliwość darmowej odnowy obrączki oraz pierścionka bez limitu czasowego, tyle razy ile tylko masz na to ochotę.
Chcesz wyróżniać się z tłumu i zastanawiasz się nad obrączką bądź pierścionkiem w kolorze czarnego złota, ale boisz się o jej trwałość?
Codzienne ślady użytkowania na obrączce to normalna reakcja. Odnowę czarnego rodu w Classica otrzymujesz dożywotnio w prezencie, dzięki czemu nie musisz martwić się o trwałość biżuterii. Dzięki odnowie możesz cieszyć się głębią czerni każdego dnia, kiedy tylko na nią spojrzysz.
Najbliższa sercu jest Ci obrączka klasyczna?
A wiesz,że w ramach wieczystej gwarancji Classica daje możliwość bezpłatnej i dożywotniej korekty rozmiaru bez limitu czasowego? Nawet za 10 lat możesz przynieść do nas obrączkę, a my zmianę rozmiaru na większy bądź mniejszy wykonamy całkowicie bezpłatnie.

Gwarancja Classica nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych w wyniku użytych sił zewnętrznych, uszkodzenia kamienia na skutek umyślnego uderzenia oraz uszkodzeń wynikających z naturalnego zużycia obrączek np.wytarcia łapek mocujących.
Zawsze dążymy do uzyskania kompromisu i zaproponowania rozwiązania, dzięki któremu obie strony będą zadowolone, a to
dlatego, że dysponujemy własną nowoczesną i doskonale wyposażoną pracownią, która jest w stanie podołać nawet bardzo trudnym wyzwaniom.
Przekonaj się na własnej skórze, jak obrączki oraz pierścionki Classica są komfortowe. Zarezerwuj bezpłatne i niezobowiązujące spotkanie w salonie i poczuj najwyższą jakość biżuterii tworzonej oraz wyprodukowanej w Polsce.