723 505 505  8:00 - 21:00

Obrączki ślubne 48h.

Filtry
  • Cena
  • Kolor złota
  • Szerokość
  • Wysokość soczewki

Kod rabatowy obrączki

Pozostało:
d : h : m : s
Strona 1 z 10...

Obrączki złote klasyczne - modne obrączki ślubne

Złote obrączki ślubne to symbol nieskończonej miłości oraz doskonałości dwóch kochających się osób. To symbol, który ma wielką wartość. Stanowi nie tylko pamiątkę ceremonii ślubnej, ale również potwierdzenie chęci wspólnego podążania przez życie.

Obrączki z żółtego złota - ponadczasowa elegancja

Żółte złoto to kolor symbolizujący obfitość i powodzenie. Dlatego wiąże się go z najważniejszymi wydarzeniami w życiu. Bez wątpienia takim wydarzeniem pełnym emocji jest dzień ślubu w którym przyszli nowożeńcy zakładają wzajemnie na palce złote obrączki ślubne. Z biegiem czasu ten pozornie mały krążek na dojrzałych dłoniach będzie zawsze przywoływał wspomnienie tego szczególnego dnia.

Złoto traktowane jest jako szczególny kruszec, który nigdy nie traci na wartości. Zawsze wygląda dostojnie i luksusowo. Jest niezwykle wytrzymałe, a jego wygląd nie zmienia się pod wpływem upływającego czasu. Jego największą zaletą jest trwałość, stąd posiada tak wielu zwolenników na całym świecie.

Obrączki żółte złoto - ponadczasowa klasyka

Klasyczne obrączki ślubne wykonane z żółtego złota to modele które nigdy nie wychodzą z mody. Będą pasowały idealnie do każdej sukni ślubnej czy garnituru. Ten kolor rozkocha w sobie każdego.

Nowoczesne obrączki ślubne posiadają przeróżne kolory od białego złota, różowego po czarne. Ich kolor małżonkowie mogą połączyć, to idealny kompromis kiedy obrączki ślubne mają być do siebie zbliżone.

Obrączki złote - stwórz obrączkę ślubną samodzielnie

Wybrany kolor złota stanowi idealną bazę do samodzielnego stworzenia obrączki w konfiguratorze, zarówno w salonie jak i sklepie internetowym. W Classica złote obrączki projektowane są od podstaw i to przyszli nowożeńcy mają największy wpływ na ich wygląd. Mogą pisać, malować, tworzyć indywidualne wzory nawet te niezwykle oryginalne i skomplikowane.

W sklepie internetowym Classica znajdziesz wiele modeli obrączek ślubnych, którymi można się zainspirować tworząc własny model.

Obrączki złote Classica - jakość jest gwarancją trwałości

Marka Classica daje pewność najwyższej jakości swojej biżuterii potwierdzoną międzynarodowymi certyfikatami. Trwała biżuteria będzie cieszyła oczy przez długie lata, dlatego warto zdecydować się na wyższą próbę złota, czyli 585. W której znajduje się 58,5% czystego metalu szlachetnego.

Najbardziej komfortowe obrączki ślubne na rynku

Jeżeli mówimy o komforcie warto zwrócić uwagę na zaokrąglenie strony wewnętrznej, które ma ogromny wpływ na komfort noszonej obrączki ślubnej. Wewnętrzny brzuszek to przede wszystkim wygoda, dzięki której obrączka na palcu jest praktycznie niewyczuwalna. Dokonując zakupu w Classica do wyboru są aż trzy zaokrąglenia wewnętrzne:

  • 1.0mm - minimum,
  • 1.3 - standard,
  • 1.5 - ideal

Chronią one między innymi przed odparzeniami, a wkładanie oraz zdejmowanie obrączki przez problematyczną "kosteczkę" będzie samą przyjemnością.

Warto więc zadbać nie tylko o piękno obrączki na zewnątrz, ale również o komfort dłoni pod nią. To symbol miłości, który będzie towarzyszem każdego dnia, dlatego wygoda jest tu niezwykle ważna.

Obrączki ślubne - złote

Wybierając obrączki warto zastanowić się czy będą one takie same zarówno dla Pana Młodego jak i Pani Młodej? Czy obrączka będzie noszona na jednym palcu z pierścionkiem zaręczynowym czy osobno? Czy będzie miała jeden kamień czy może kamienie będą dookoła obrączki?

Wbrew pozorom wybór obrączki ślubnej to nie taka łatwa decyzja z którą muszą zmierzyć się przyszli nowożeńcy. Na pomoc w Classica by Niewęgłowski przychodzą doświadczeni doradcy.

Zarówno w salonach stacjonarnych jak i sklepie internetowym dajemy możliwość wyboru obrączek ślubnych z gamy aż sześciu kształtów. Te najbardziej tradycyjne i cieszące się największą popularnością obrączki ślubne to modele półokrągłe. Warto zwrócić szczególną uwagę na profil Komfort. Ten wzór pasuje idealnie zarówno do kobiecej jak i męskiej dłoni.

Ślubne obrączki na przestrzeni lat zaczęły ulegać przeobrażeniu. Kobieca obrączka ślubna zaczęła być ozdabiana diamentami, cyrkoniami oraz kolorowymi kamieniami szlachetnymi. W połączeniu z milgryfem bądź fakturką stanowi niezwykle eleganckie połączenie obok którego nie sposób oderwać wzroku.

W ramach dożywotniej opieki zarówno korekta obrączki klasycznej jak i tej z diamentami jest jak najbardziej możliwa. Zdajemy sobie sprawę, że palce z biegiem lat się zmieniają stąd korekta bez limitu czasowego jest na wagę złota.

Grawer w obrączkach - klasyka z symbolem wiecznej miłości

Najczęściej wybierane połączenie graweru zawiera imię, datą ślubu, ulubiony cytat, a nawet słowa piosenki. W Classica grawerujemy biżuterię najwyższej jakości sprawiając, że "zwykła" obrączka staje się tą "niezwykłą", a to dzięki naszej osobistej personalizacji. Daje ona możliwość umieszczenia wewnątrz bądź na zewnątrz własnoręcznie napisanej dedykacji, dodanie odcisku palca, którego dotyk będzie już zawsze blisko, rytmu bicia serca, zaszyfrowanej wiadomości głosowej o której treści wiecie tylko Wy. Sprawcie by Wasza miłość została przelana na złote krążki w szczególny sposób.