723 505 505  8:00 - 21:00

Pierścionki Classica Nieweglowski

Filtry
  • Cena
  • Czas dostawy
  • Kolor złota
  • Kamień centralny
  • Masa kamienia

Kod rabatowy na pierwsze zakupy

Pozostało:
d : h : m : s
1 – 16 of 127

Pierścionki zaręczynowe białe złoto

W Classica zdajemy sobie sprawę, że wybór pomiędzy pierścionkami zaręczynowymi z białego złota, a żółtego stanowi nie lada problem. Rozmyślając nad pierścionkami zaręczynowi większość z nas widzi klasyczny model wykonany z żółtego złota, który w późniejszym czasie będzie idealnym połączeniem z obrączką ślubną. Jednak nie każda kobieta lubi ciepłe barwy i nie każda dobrze się w nich czuje. Stąd niezwykle ważna jest obserwacja codziennej biżuterii ukochanej i dopasowanie pierścionka do jej upodobań.

Białe złoto - idealne dla miłośniczek srebra

Aby uzyskać zjawiskowy efekt pierścionka zaręczynowego wykonanego z białego złota potrzeba niezwykłego doświadczenia, precyzji oraz dbałości o nawet najmniejsze detale, które dopracowane do perfekcji tworzą arcydzieła i zachwycają kobiety na całym świecie. Pierścionki zaręczynowe białe złoto to ponadczasowe modele, które idealnie będą podkreślały każdą kobiecą dłoń. Z dekady na dekadę zyskują coraz większą grupę zwolenników, stąd pewność,że trend tego wyjątkowego koloru złota szybko nie przeminie.

Pierścionek zaręczynowy w białym złocie będzie idealnym wyborem, kiedy wybranka na co dzień nosi biżuterię ze srebra. Kolor białego złota będzie tworzył harmonijną i spójną całość, wpasowującą się perfekcyjnie w gust partnerki.

Klasyczne pierścionki zaręczynowe z białego złota spodobają się każdej tradycjonalistce oraz minimalistce. Białe złoto w mistrzowski sposób komponuje się z jasną karnacją skóry. Równie wybitnie podkreśli oraz wyeksponuje diamenty, czyniąc je optycznie większymi niż są w rzeczywistości. A to wszystko za sprawą załamującego się światła wpadającego do środka diamentu.

Wybierając pierścionek zaręczynowy z diamentami warto zwrócić uwagę na ich czystość, masę, barwę oraz szlif. To od tych parametrów zależy wizualny wygląd pierścionka zaręczynowego, ale również jego cena. Każdy mężczyzna wręczający biżuterię pragnie, aby wyróżniała się ona niezwykłą elegancją, trwałością, ale również budziła zachwyt za każdym razem kiedy wybranka na nią spojrzy.

Pierścionek zaręczynowy z białego złota z pojedynczym diamentem będzie idealnym wyborem dla kobiety, która kocha minimalizm i delikatność. Subtelny błysk diamentu rozkocha w sobie każdą, nawet najbardziej wymagającą narzeczoną. W tym zestawieniu każda klasyczna lub zdobna obrączka ślubna będzie wyglądała niezwykle luksusowo.

Pierścionek zaręczynowy będzie towarzyszem każdego dnia dlatego funkcjonalność jest tu niezwykle kluczowa. To ona sprawia, że w pierścionkach zaręczynowych liczy się nie tylko elegancki i błyszczący wygląd kamieni szlachetnych, ale przede wszystkim wygoda. Wszystkie pierścionki zaręczynowe marki Classica Nieweglowski posiadają wyprofilowaną szynę, dzięki której komfort codziennego noszenia biżuterii jest na najwyższym poziomie.

Pierścionek zaręczynowy to pamiątka na całe życie. Żadna inna biżuteria nie wywołuje tak ogromnych emocji. Wystarczy zamknąć oczy i pod powiekami tworzy się ten wspaniały moment, towarzyszące im tego dnia zapachy stają się bardziej wyostrzone, a cały świat wiruje z zachwytu. To chwila o którą trzeba szczególnie zadbać.

Pierścionek zaręczynowy z dożywotnią opieką

W Classica kolekcja pierścionków zaręczynowych jest niezwykle różnorodna. Każdy mężczyzna najdzie pierścionki nie tylko na zaręczyny, ale również na Walentynki, urodziny, narodziny dziecka lub świąteczny prezent. Wybierze dowolny kolor złota, który podkreśli wyjątkowość noszącej je osoby, a my sprawimy że wybranka Twojego serca będzie oczarowana wykonaniem.

Classica Nieweglowski oferuje zarówno pierścionki delikatniejsze z jednym diamentem, ale również bardziej ozdobne i przykuwające wzrok z wieloma mniejszymi bądź większymi brylantami. Kolor białego złota oraz żółtego możemy połączyć tworząc niezwykle nowoczesny pierścionek zaręczynowy, który swoją unikatową formą będzie przyciągał spojrzenie.

Jeżeli Twoja przyszła narzeczona ma nietypowy gust, dajemy możliwość stworzenia modelu pierścionka według indywidualnego projektu. Ograniczeniem staje się tylko Twoja wyobraźnia.

Pierścionek zakupiony w salonie stacjonarnym Classica jak również online podlega wieczystej gwarancji. Zdajemy sobie sprawę, że dłonie pod wpływem upływającego czasu się zmieniają stąd darmowa korekta rozmiaru bez limitu czasowego i ilościowego to u nas standard.

Pierścionki zaręczynowe oprawiane kamieniami szlachetnymi posiadają niezbędne certyfikaty potwierdzające najwyższą ich jakość. Diamenty oprawiane przez naszą markę są wyselekcjonowane i mocowane ręcznie z największą precyzją. Stąd gwarancja ich stabilności.

Jeżeli chcesz dodatkowo zaskoczyć wybrankę i sprawić aby moment zaręczyn lub każdy inny ważny dla Ciebie zapadł jej jeszcze głębiej w pamięć, dajemy możliwość naniesienia własnoręcznie napisanej dedykacji, która podkreśli jeszcze głębszą więź między