723 505 505  8:00 - 21:00

Pierścionki Classica Nieweglowski

Filtry
  • Cena
  • Czas dostawy
  • Kolor złota
  • Kamień centralny
  • Masa kamienia

Kod rabatowy na pierwsze zakupy

Pozostało:
d : h : m : s
1 – 16 of 193

Pierścionki zaręczynowe różowe złoto

Przez dekady pośród wszystkich pierścionków zaręczynowych dominowało żółte złoto. To ono uchodzi za ponadczasową klasykę, która nigdy nie wychodzi z mody. Pierścionek zaręczynowy w kolorze żółtego złota to wielowiekowa tradycja cieszącą się ogromną popularnością na całym świecie również w obecnych czasach. Są jednak zwolenniczki niezwykle kobiecej i romantycznej odsłony biżuterii, którą bez wątpienia jest złoto różowe.

Ponadczasowo piękne różowe złoto

Różowe złoto swój szlachetny odcień zyskuje dzięki dodatkowi miedzi, który nadaje mu charakterystyczną różową barwę, zwaną również potocznie rose gold.

Kolor różowego złota coraz bardziej zyskuje na popularności przez co wielu mężczyzn decyduje się na zakup pierścionka zaręczynowego w tym właśnie subtelnym kolorze. Ciepła barwa idealnie podkreśla każdy kolor skóry dzięki temu jest tak uniwersalny. Dodatkowo będzie świetnym kompanem dla innego koloru biżuterii.

Kobiety coraz częściej śledzą trendy panujące w biżuterii, chcą podążać za duchem czasu. Stąd pierścionki zaręczynowe to niezwykle szczególna biżuteria, ale przede wszystkim idealnie podkreślająca ponadczasowo piękno. Będzie idealnym wyborem dla każdej oryginalnej i odważnej narzeczonej, która uwielbia wyróżniać się z tłumu.

Pierścionek zaręczynowy z różowego złota z pewnością ucieszy wybrankę w nowoczesnym stylu, która nie przepada za klasyczną biżuterią, lubi przełamywać standardy i bawić się modą.

Pierścionek zaręczynowy z kamieniami szlachetnymi

Pierścionki zaręczynowe łączące różowe złoto to kwintesencja jubilerstwa w najpiękniejszej odsłonie. Wyroby z różowego złota to delikatność połączona z subtelnością formy. Mająca wiele odsłon od minimalistycznych wzorów, po bardziej awangardowe i pełne fantazji.

Różowego złota - kruszec w nowoczesnej odsłonie

Pierścionek z różowego złota pasuje na każdą okazję: zaręczyny, urodziny, rocznicę ślubu, prezent na gwiazdkę, narodziny dziecka lub całkowicie bez okazji. To również idealny kruszec na prezent samej sobie.

Pierścionek zaręczynowy to najważniejsza pamiątka dnia oświadczyn. To symbol miłości jednej osoby do drugiej, które chcą wspólnie stawiać kroki przez życie. Różowe złoto w pierścionku pokreśli siłę oraz ciepło uczuć.

Idealny pierścionek zaręczynowy łączy ulubiony kruszec z diamentami najwyższej jakości oraz komfortem podczas codziennego noszenia.

Pierścionki zaręczynowe z różowego złota swoim minimalizmem, unikatowym kolorem oraz dziewczęcym charakterem bez wątpienia podbiją serce ukochanej. Jeżeli chcesz aby pierścionek zaręczynowy był jeszcze bliższy serca, jubiler Classica by Niewęgłowski daje możliwość naniesienia na szynę własnoręcznie napisanej dedykacji. Pokaż jak ważna jest dla Ciebie druga połówka i zostaw element zaskoczenia wewnątrz.