723 505 505  8:00 - 21:00

Personalizowane obrączki ślubne

Filtry
  • Cena
  • Kolor złota
  • Szerokość
  • Wysokość soczewki
  • Diamenty

Kod rabatowy obrączki

Pozostało:
d : h : m : s
Strona 1 z 8...

Obrączki ślubne na zamówienie Classica

Marka Classica posiada szeroki wybór obrączek ślubnych, od fantazyjnych wzorów osadzonych brylantami, po błyszczące, a nawet matowe wykończenia. To wszystko dzięki możliwości samodzielnej personalizacji obrączek i dopasowania ich indywidualnie.

Personalizowane obrączki ślubne Classica

Najpiękniejsze wspomnienia zatopione w złotych obrączkach to symbol wierności, wiecznej miłości, który będzie towarzyszem przez resztę dni. Grawer na biżuterii to dosłownie kilkanaście znaków. To idealna pamiątka, która z całą pewnością będzie przypominała nie tylko o dniu ślubu, ale również o ogromnej miłości łączącej dwoje wpatrzonych w siebie osób. Doda otuchy w trudniejszych momentach życia i sprawi, że zamykając oczy przeniesiecie pamięcią do dnia w którym wypowiadane słowa przysięgi małżeńskiej nabrały nowego znaczenia.

Symbolem wiecznej miłości są obrączki ślubne z grawerem

Tradycyjne obrączki z grawerem czcionką komputerową, posiadają najczęściej ważną datę np. poznania się lub dzień ślubu, połączoną z graficznym symbolem serca, zabawną emotikoną bądź znakiem nieskończoności.

Inne obrączki to przede wszystkim cząstka siebie pozostawiona w obrączce drugiej połówki. Wbrew ogólnemu przesądowi para obrączek ślubnych nie musi być taka sama wizualnie, ale może ją łączyć element personalizacji.

Oryginalne obrączki ślubne - dzięki personalizacji od serca

Nic jednak nie odda tak idealnie miłości narzeczonych jak element personalizacji obrączki. To włożone serce w złoty krążek, przekazane uczucia w sposób wyjątkowy i niepowtarzalny. To szansa, aby cząstka narzeczonych została umieszczona w obrączce drugiej połówki w niecodzienny sposób.

Polski producent obrączek ślubnych Classica by Niewęgłowski daje możliwość umieszczenia w obrączkach każdego elementu, który łączy zakochanych np, ich zdjęcia, odcisku rączek maluszka w taki sposób, aby idealnie oddawał uczucia przyszłych nowożeńców.

Obrączki ślubne personalizowane z rytmem bicia serca drugiej połówki

Już nie musicie biegać do lekarza, aby dodać zapis rytmu bicia serca ukochanej osoby w swojej obrączce. Konfigurator Classica daje możliwość natychmiastowego dodania graficznego zapisu. Rytm bicia serca, będzie już zawsze blisko Was.

Graficzny zapis słów - tajemnicza personalizacji obrączki o której wiecie tylko Wy

Lubicie sekrety? Jeśli tak, to zapis słów, da Wam pewność, że nikt oprócz Was nie pozna zaszyfrowanej wiadomości głosowej. Czułe wyznanie, a może tajemnica o której wiecie tylko Wy, wprowadza element intymności do obrączki ślubnej.

Własnoręcznie napisana dedykacja - słowa pełne emocji

Własnoręcznie napisane słowa "Kocham Cię" posiadają niezwykły przekaz. Zapewniają o uczuciu do drugiej osoby stąd to najpiękniejsze wyznanie umieszczane najczęściej w obrączkach ślubnych. Równie popularnym elementem łączącym pary stają się sentencje po łacinie, anglojęzyczne cytaty czy słowa piosenki. Nowożeńcy coraz częściej w obrączkach ślubnych umieszczają współrzędne geograficzne dla podkreślenia wyjątkowych dla nich miejsc.

Odcisk palca - dotyk, który będzie zawsze przy Tobie

Złote obrączki mogą łączyć się odciskami palców. Wygrawerowanie odcisku palca ułożonego w połówki serca, które po złączeniu tworzą harmonijną całość, to elementy idealnie łączący obie obrączki ślubne. Dotyk towarzyszy nam każdego dnia, dlatego warto aby był nieodłącznym elementem życia codziennego.

Pierścionki zaręczynowe z elementem personalizacji Classica

Wybór pierścionka zaręczynowego to jedna z ważniejszych decyzji w życiu mężczyzny, którą podejmuje samodzielnie. Pierścionki zaręczynowe przyjmują przeróżne kształty, są te bardziej minimalistyczne, z delikatnymi diamentami, ale również bardziej zdobione i okazałe. Warto aby i one posiadały element personalizacji od serca w postaci np. wygrawerowanej daty zaręczyn bądź wyznania naniesionego własnym charakterem pisma. Taka cząstką siebie pozostawiona w pierścionku, po latach jest niezwykle sentymentalna i jeszcze bliższa sercu.

W Classica by Niewęgłowski macie możliwość przymierzyć, zobaczyć na żywo dodatkowe zdobienia, wielkości kamieni, dodać element personalizacji na którym Wam najbardziej zależy, a przy tym uzyskać fachowe doradztwo z wieczystą gwarancją.