Dotknij i zarezerwuj bezpłatne spotkanie w salonie
Dotknij aby odebrać rabat, pozostało tylko
Pozostałod : h : m : s
723 505 505  Pn.-Pt. 8:00 - 16:00
Świat Classica

Jubiler Warszawa

Jubiler Classica NiewegŁowski w Warszawie

jest miejscem, które spełni Twoje największe oczekiwania. Nasza marka, jest prawdziwym polskim skarbem, oferującym nie tylko piękno wykonanych złotych obrączek ślubnych oraz pierścionków zaręczynowych, ale także emocje. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią Twoich najważniejszych chwil, oferując niepowtarzalną personalizowaną biżuterię.

Personalizowane obrączki ślubne i pierścionki zaręczynowe z diamentem.

Nasze obrączki ślubne, a także złote pierścionki zaręczynowe z diamentami to więcej niż tylko biżuteria, to symbole miłości i więzi, które chcemy pomóc Wam wyrazić. W naszym salonie jubilerskim na Mokotowie dajemy Ci możliwość stworzenia obrączek ślubnych ze złota, platyny czy palladu idealnie dopasowanych do predyspozycji Twoich dłoni oraz osobistych gustów. W salonie Classica Nieweglowski znajdziesz aż sześć unikalnych kształtów złotych obrączek ślubnych klasycznych od płaskich, fazowanych po półokrągłe. W tym dwa modele dostępne wyłącznie w sklepach Classica lub online. Ale to nie wszystko. Personalizowane obrączki ślubne Classica są nie tylko piękne na zewnątrz, ale także wygodne w noszeniu, dzięki doskonałemu wyprofilowaniu soczewki. Nasz zespół doświadczonych doradców pomoże Ci dokonać wyboru, który będzie odzwierciedlał Twoje marzenia i pragnienia. Niezależnie czy poszukujesz klasycznej czy eleganckiej obrączki ślubnej bądź pierścionka zaręczynowego, jesteśmy tu, aby stworzyć coś wyjątkowego, co będzie trwałą pamiątką na całe życie.

Napisz, zadzwoń lub zarezerwuj spotkanie

Lokalizacja

Chocimska 17
00-791 Warszawa

Godziny otwarcia

pon-piątek: 11:00-19:00
sobota 10:00 - 18:00

Sprawdź na Mapach GoogleZarezerwuj spotkanie

Konfigurator obrączek ślubnych i pierścionków zaręczynowych

Nasza biżuteria nabiera intymnego charakteru dzięki możliwości personalizacji obrączek ślubnych jak również pierścionków zaręczynowych. Obrączka ślubna z diamentami, klasyczna złota obrączka, a może macie własny pomysł, ale trudno Wam go sobie wyobrazić? Rozwiązanie jest proste – konfigurator obrączek ślubnych do projektowania biżuterii w 3D. Dzięki niemu zobaczycie od razu efekt Waszych pomysłów, łącząc kolory złota, rysując, dodając maty, odcisk linii papilarnych czy grawer własnoręcznym charakterem pisma z ważnymi słowami. To Wasza indywidualność inspiruje nas do stworzenia obrączek ślubnych, które będą pasowały do Waszej historii. Stwórzcie obrączki ślubne w konfiguratorze i sprawcie, aby idealnie oddawały Wasze uczucia.

Pierścionek zaręczynowy Warszawa Mokotów

Jesteśmy nie tylko jubilerem w Warszawie, ale również rozpoznawalną marką słynącą z personalizowanych obrączek ślubnych i pierścionków zaręczynowych. Dla mężczyzn poszukujących najwyższej klasy złotego pierścionka zaręczynowego, nasza oferta jest niezrównana. Tworzymy modele pierścionków zaręczynowych, które są tworzone na indywidualne zamówienie, gwarantując, że Twoja ukochana jako pierwsza będzie zakładała wybrany przez Ciebie pierścionek zaręczynowy. Pierścionek zaręczynowy zaskoczy ukochaną nie tylko wyglądem, ale również komfortem noszenia. Soczewka w pierścionku zaręczynowym sprawia, że biżuteria jest niezwykle wygodna. Pierścionki zaręczynowe Classica Nieweglowski nie tylko emanują blaskiem diamentów, ale również oddają emocje towarzyszące temu magicznemu momentowi. Wybierz minimalistyczny model pierścionka zaręczynowego z jednym kamieniem albo bardziej wyrafinowaną odsłonę z wieloma kamieniami. Jeśli marzysz o czymś naprawdę niezwykłym, stworzymy dla Ciebie unikatowy model, dopasowany do pragnień ukochanej z możliwością wygrawerowania sentencji własnym charakterem pisma. Nasze personalizowane opakowanie na pierścionek zaręczynowy czy obrączki ślubne zagwarantuje niezapomniane emocje i wzruszenie.

Nasz salon jubilerski Classica Nieweglowski to miejsce, gdzie nietypowe projekty złotnicze stają się rzeczywistością. Wykorzystując zaawansowane technologie, realizujemy nawet najbardziej ambitne pomysły. Przekonaj się sam, jak nasza pasja do złotnictwa łączy się z profesjonalnym podejściem.

Nasza oferta

Zachęcamy także do zakupów online