723 505 505  8:00 - 21:00
Regulamin -Zamów teraz, dopłać później

Regulamin -Zamów teraz, dopłać później

1. Promocja jest organizowana pod nazwą „Zamów teraz, dopłać później” i jest zwana dalej "Promocją".

2. Organizatorem promocji jest Łukasz Niewęgłowski prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Łukasz Niewęgłowski "Jubiler", z siedzibą w Lubartowie, przy ul. Bukowa 17, kod pocztowy 21-100, NIP: 5381639835, zwany dalej „Organizatorem“.

3. Wzięcie udziału w Promocji jest równoznaczne z zapoznaniem się z niniejszym regulaminem i akceptacją jego treści.

a) Wszelkie pytania prosimy składać pisemnie do Biura Obsługi Klienta na adres: [email protected] lub za pomocą chatu dostępnego na naszej stronie.

4. Promocja obowiązuje na wpłatę 20% wartości zadatku na poczet zamówienia na obrączki w dniu złożenia zamówienia, bądź podpisania umowy.

a) 80% należności jest możliwa przy wpłacie nawet za rok bądź w ustalonym terminie przed wysyłką biżuterii do klienta bądź odbiorem w salonie stacjonarnym.

b) Przy wpłacie 20% zadatku gwarantujemy ceny obowiązujące w dniu podpisania umowy bądź złożenia zamówienia przez sklep internetowy.

c) Promocja obowiązuje wyłącznie na zakup obrączek ślubnych

5. Promocję można realizować od dnia 09.01.2024 roku do odwołania. Po tym terminie prawo do realizacji promocji wygasa i nie uprawnia do skorzystania z ich warunków.

6. Organizator oświadcza, iż Promocja obowiązuje zgodnie z przepisami ustawy z dnia 26 lipca 1991 r.  (Dz.U. z 2016 r. t.j. 2032 ze zm.)

7. Uczestnik wpisujący adres e-mail, numer kontaktowy w formularzu:

a) wyraża zgodę na udział w Promocji oraz

b) udziela Organizatorowi zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.

8. Administratorem danych osobowych Uczestników Promocji jest Organizator.

9. Uczestnikom przysługuje prawo dostępu do danych i ich poprawiania oraz żądania usunięcia. Administrator informuje, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do uzyskania Kodu Rabatowego.

10. Dane Uczestników Promocji będą przetwarzane zgodnie z postanowieniami ustawy o ochronie danych osobowych. (Dz. U. z 1997 r., nr 133, poz. 883 ze zm.).