723 505 505  8:00 - 21:00
Wysyłka i płatność

Wysyłka i płatność

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Termin realizacji złożonego zamówienia w przypadku obrączek skonfigurowanych wynosi od 15 do 30 dni roboczych.Czas realizacji zależy od stopnia skomplikowania projektu, dostępności wybranych kamieni szlachetnych, kruszcu. Rozpoczęcie czasu realizacji liczymy od daty zaksięgowania płatności za zamówienie. W przypadku zamówienia próbnych obrączek bądź miarek jubilerskich, czas realizacji zamówienia liczymy od daty potwierdzenia wybranego rozmiaru.

EKSPRESOWE ZAMÓWIENIA

Dla obrączek klasycznych z grawerem czcionkami komputerowymi w ciągu 48h od daty zaksięgowania wpłaty. Należy doliczyć również czas na dostawę.

ODBIÓR ZAMÓWIENIA W SALONIE STACJONARNYM CLASSICA Nieweglowski.

Istnieje możliwość osobistego odbioru zamówionych produktów w naszych salonach  stacjonarnych jak i  partnerskich w Krakowie, Katowicach, Rzeszowie, Lublinie, Warszawie, Zamościu, Poznaniu, Gdyni oraz Łodzi.

CZAS DOSTARCZENIA PRZESYŁKI

Standardowy czas dostawy zamówienia wynosi od 2 do 5 dni roboczych.Jest to czas potrzebny na zaksięgowanie kwoty, przygotowanie paczki oraz jej dostawę. Gdy przygotujemy Twoją paczkę do wysyłki, powiadomimy Cię o tym w e-mailu.

NIEDOSTARCZONA PACZKA

UPS: Gdy paczki nie uda się dostarczyć za pierwszym razem, kurier podejmuje kolejną próbę dostarczenia, a w przypadku jej niepowodzenia, jeszcze jedną. Po trzeciej próbie doręczenia paczka może zostać odesłana do nadawcy.

DPD: Gdy paczki nie uda się dostarczyć za pierwszym razem, kurier podejmuje kolejną próbę dostarczenia, a w przypadku jej niepowodzenia, jeszcze jedną. Po trzech próbach, paczka trafia na 5 dni roboczych do najbliższego punktu DPD i dopiero stamtąd zostaje odesłana do Classica.

ŚLEDZENIE PRZESYŁKI

Po opuszczeniu magazynu uruchomiona zostaje funkcja śledzenia przesyłki. W tym momencie otrzymasz od nas wiadomość e-mail z linkiem, dzięki któremu dowiesz się, gdzie aktualnie znajduje się Twoja przesyłka.

KOSZTY WYSYŁKI

Nie pobieramy ŻADNEJ opłaty za dostarczenie paczki na terenie naszego kraju.

WYSYŁKA ZA GRANICĘ

Koszt wysyłki poza granice kraju zależy od wybranej lokalizacji.

BEZPŁATNA DOSTAWA NIE OBEJMUJE.

W przypadku biżuterii serwisowanej oraz wysyłki zagranicznej.Decydując się na zakupy w Classica Nieweglowski wybierz najbardziej dogodną formę płatności oraz sposób wysyłki.

FORMY PŁATNOŚCI

PayU – Płatność on-line – Oferujemy płatność za pośrednictwem PayU, sposób ten należy do najszybszych i znacznie skraca czas dostawy zamówionego towaru.       

Raty PayU – Płatność za wybraną biżuterię można rozłożyć na raty od 3 do 36 miesięcy. W momencie wykonywanie płatności należy wybrać Raty PayU i wypełnić formularz ratalny. Zamówienie zrealizujemy po otrzymaniu pozytywnej decyzji ze strony pożyczkodawcy.        

Przelew tradycyjny – Umożliwiamy dokonanie płatności przy pomocy tradycyjnego przelewu na niżej podane konto.

W tytule przelewu prosimy o podanie numeru zamówienia. Jak tylko zaksięgujemy Twoją wpłatę, zamówienie zostanie przekazane do realizacji. Księgowanie płatności może potrwać maks. 2-4 dni robocze.

Odbiorca: JUBILER NIEWEGLOWSKI

Numer konta : 65 1020 3206 0000 8302 0046 2812

Tytuł: Numer Twojego zamówienia. Zwrot należności dokonujemy na rachunek, z którego otrzymaliśmy wpłatę za zakup.  

Przedpłata - wpłata 10% wartości całego zamówienia, reszta przy odbiorze bądź w ustalony z doradcą internetowym sposób dopłaty.