723 505 505  8:00 - 21:00
Zasady rezerwacji spotkań

Zasady rezerwacji spotkań

ZASADY REZERWACJI SPOTKAŃ

1.     Klient ma możliwość umówienia bezpłatnego i niezobowiązującego spotkania:  

1)      w wybranym salonie marki Classica na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, zwanego dalej “Spotkaniem w salonie”, za pośrednictwem strony działającej pod domeną https://classicatouch.com/zarezerwuj-spotkanie,

2)      spotkania online, zwanego dalej „Spotkaniem online”,  strony działającej pod domeną https://classicatouch.com/zarezerwuj-spotkanie#online za pośrednictwem platformy Google Meet.

a)     Na około 10 minut przed spotkaniem na podany adres e-mail podczas rezerwacji spotkania zostanie wysłany link do spotkania.

2.     Możliwość umówienia Spotkania wiąże się z koniecznością posiadania dostępu do urządzenia podłączonego do sieci Internet, zainstalowanej i zaktualizowanej wersji przeglądarki internetowej Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Safari z włączoną obsługą JavaScript i Cookies oraz aktywnego adresu poczty elektronicznej (e-mail) i numeru telefonu.

3.     W celu umówienia Spotkania w salonie należy w pierwszej kolejności dokonać wyboru salony, w którym ma nastąpić spotkanie.

4.     W celu umówienia Spotkania w salonie lub Spotkania online klient zobowiązany jest wskazać dogodny dla niego termin Spotkania, wybierając spośród dostępnych dat i godzin.

5.     W celu umówienia Spotkania w salonie lub Spotkania online, Klient zobowiązany jest wypełnić formularz podając w nim dane oznaczone jakie obowiązkowe, w tym między innymi imię, email, numer telefonu oraz cel spotkania.

6.     W celu realizacji spotkania niezbędne jest wyrażenie przez klienta zgody na kontakt ze Strony Sprzedawcy, za pośrednictwem wskazanego w formularzu adresu mailowego lub numeru telefonu, w celu ustalenia szczegółów spotkania w tym potwierdzenia jego odbycia.

7.     Klient ma możliwość odwołania spotkania za pośrednictwem kontaktu telefonicznego z wybranym salonem podczas rezerwacji spotkania, kontaktu pod numerem telefonu 723 505 505, bądź wysłania wiadomości e-mail na adres [email protected]

8.     W razie niestawienia się na Spotkanie klient nie ponosi żadnych opłat oraz odpowiedzialności z tego tytułu.

9.     Jeżeli Klient ma chęć otrzymania najwyższego przysługującego mu rabatu w salonie stacjonarnym bądź spotkaniu online, należy w miejscu „Jeśli masz kod promocyjny, wpisz go” wpisać dedykowany kod obowiązujący w danym czasie.